Darmowa dostawa od 1,00 zł

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

Definicje używane w regulaminie:

1. Sprzedawca

Właścicielem sklepu internetowego www.e-bato.pl jest firma: Tomasz Bogdał Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "BATO", zwana w dalszej częsci: sprzedawcą (skrócona nazwa P.H.U. BATO).

Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod nr 6625/2010.

PKD - 2007:

47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet;

oraz dodatkowo: 46.73.Z; 43.32.Z; 47.52.Z; 66.22.Z; 49.41.Z; 46.74.Z.

Pełne dane sprzedawcy:

Tomasz Bogdał Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "BATO"
ul. Stanisława Konarskiego 3,
28-300 Jędrzejów,
NIP: 656-133-28-66

Regon: 290793501

2. Dokument sprzedaży.

Do każdego zamówienia zrealizowanego przez Sklep www.e-bato.pl Klient otrzyma fakturę zakupu VAT, lub dokument zakupu.

3. Kurier.

Towary objęte Zamówieniem dostarczane są do Kupującego za pośrednictwem usługi świadczonej przez Sprzedającego, firmy kurierskiej (przesyłka kurierska), Poczty Polskiej.
Możliwy jest odbiór osobisty zamówionego towaru w sklepie Sprzedającego pod adresem: 28-340 Sędziszów ul. Dworcowa 32 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 – 17.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 - 13.00 oraz siedzibie firmy pod adresm: 28-300 Jędrzejów ul. Konarskiego 3 (w podanych wyżej godzinach).

 

Informacje ogólne

Wszystkie produkty oferowane do sprzedaży są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, zostały legalnie wprowadzone na rynek polski i objęte są odpowiednią gwarancja producenta.

Wszystkie ceny podane w sklepie wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążącą dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w chwili złożenia zamówienia przez klienta.

Sklep internetowy e-bato.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczone przy produktach były zgodne z rzeczywistością. Sklep nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta.

E-bato.pl zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży oraz możliwość odwołania lub ograniczenia części oferty, czasu trwania promocji lub zmiany asortymentu bez podania przyczyny.

Każda oferta ważna jest do wyczerpania zapasów w magazynach firmy P.H.U. BATO oraz braku towarów na magazynie producenta / importera.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, mogące wynikać z różnych powodów np.: błędnie (nieświadomie) wprowadzona cena przez pracownika, błąd w cenniku producenta, i inne tego typu pomyłki. W takich przypadkach Sprzedający zobowiązuje się niezwłocznie poinformować Kupującego o zaistniałej sytuacji. W przypadku braku akceptacji nowej ceny przez Kupującego zamówienie na określony towar nie będzie realizowane a Sprzedający zwróci wpłacone zaliczki dotyczące tego towaru bez odsetek.

Ceny Towarów nie obejmują kosztów transportu towaru do Kupującego. Koszty te określane są przy każdym zamówieniu i wykazywane Kupującemu.

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Warunki składania zamówienia

Zamówienia można składać całą dobę wykorzystując stronę internetową www.e-bato.pl. Alternatywnymi drogami zamówienia w naszym sklepie jest kontakt e-mailem: bato@e-bato.pl a także telefonicznie 41-38-661-67 lub 517-834-454 (w godzinach od 9 - 17 od poniedziałku do piątku).

Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie wśród swoich danych numeru telefonu lub adresu e-mail, który umożliwi weryfikację autentyczności złożonego zamówienia.


Warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia procesu realizacji zamówienia internetowego jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się w witrynie sklepu internetowego. Klient zobowiązany jest do podania aktualnego numeru telefonu lub adresu e-mail, umożliwiającego naszemu pracownikowi weryfikację poprawności i autentyczności złożonego zamówienia. Po rejestracji zamówienia w systemie, sklep e-bato.pl potwierdzi je telefonicznie lub pocztą elektroniczną.


Warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia procesu realizacji zamówienia telefonicznego jest podanie danych osobowych, adresowych i treści zamówienia w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem firmy P.H.U. BATO. Klient zobowiązany jest do podania aktualnego numeru telefonu, umożliwiającego naszemu pracownikowi weryfikację poprawności i autentyczności złożonego zamówienia. Po rejestracji zamówienia przez przedstawiciela firmy, sklep e-bato.pl potwierdzi je telefonicznie lub pocztą elektroniczną.


E-bato.pl może odmówić realizacji zamówienia, którego rzetelności nie udało się potwierdzić. Z chwilą potwierdzenia zamówienia przez sklep e-bato.pl, dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy Sklepem, a Klientem.


Złożenie zamówienia przez klienta jest równoznaczne z upoważnieniem sklepu internetowego e-bato.pl do wystawienia faktury VAT (na rzyczenie klienta) bez konieczności uzyskania podpisu klienta.

Sklep umożliwia następujące formy zapłaty:

  1. za pobraniem - gotówką kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze towaru.
  2. przelewem / karta kredytową - po złożeniu zamówienia do Klienta wysłany jest e-mail z numerem naszego rachunku bankowego. W chwili zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym towar jest niezwłocznie przygotowywany do wysyłki i wysyłany na adres podany przez klienta w trakcie zamawiania.
  3. w formie gotówki, przy wyborze opcji dostawy na terenie miejscowosci: Jędrzejowa; Sędziszowa i okolic.

Przesyłki są realizowane przez firmę kurierską lub pocztę polską - wysyłany towar jest starannie zapakowany i ewentualnie ubezpieczony na wypadek uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu. Cena za przesyłkę jest ustalana w oparciu o cennik firm kurierskich.


Wybierając wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej ( przedpłaconą lub pobraniową ) klient upoważnia nas do jednorazowego reprezentowania go w Urzędzie Pocztowym w celu nadania paczki z zamówionym towarem. Upoważnienie obejmuje opłacenie paczki i nadanie na adres klienta paczki w Jego imieniu.


Zwroty i reklamacje towaru

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz.U. z 2000 r. Nr 2, poz. 271) Kupujący ma możliwość zwrotu zakupionego i nieużywanego towaru w ciągu 10 dni roboczych, jednak muszą zostać spełnione następujące wymogi: towar musi zawierać wszystkie elementy, z którymi został dostarczony, a w szczególności niezniszczone oryginalne opakowanie, towar nie może nosić śladów eksploatacji,. Dotyczy to tylko towarów, które zostały sprzedane ze stanów magazynowych sklepu a nie w formie zamówienia indywidualnego. Towar zamówiony odebrany osobiście lub dostarczony transportem Sprzedającego, nie podlegają zwrotowi gdyż klient miał możliwość obejrzenia zakupionego towaru. W tym przypadku w/w ustawa nie obowiązuje.


Kupujący zobowiązany jest zgłosić zamiar zwrotu towaru e-mailem na adres: bato@e-bato.pl Zwracany towar może być odesłany do Sprzedającego za pośrednictwem firmy kurierskiej lub własnym transportem na koszt Kupującego. Od zwracanej kwoty zostaną odjęte również koszty dostawy produktu do Kupującego. Należy dołączyć paragon fiskalny lub kopię faktury oraz informacje o tym, że produkt jest odesłany na zasadzie zwrotu. Dodatkowo należy podać dokładne dane oraz formę, w jakiej mają zostać przesłane pieniądze. Po dostarczeniu zwracanego towaru następuje procedura weryfikacji przez Sprzedającego – sprawdza on zgodność zawartości przesyłki z dokumentem sprzedaży, stan opakowań i towaru. Jeżeli zostanie stwierdzona zgodność Sprzedający sporządza dokument korygujący (faktura korygująca VAT lub paragon korygujący), który zostaje wysłany do Kupującego w celu potwierdzenia. Kupujący ma obowiązek odesłania lub dostarczenia podpisanego czytelnie dokumentu korygującego do Sprzedającego. W przypadku braku zgodności zwracanego towaru z dokumentami sprzedaży, co do ilości, stanu opakowań i towaru, widocznych śladów używania, towar zostaje odesłany do Kupującego na jego koszt.


Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni licząc od daty dostarczenia zwracanego towaru Sprzedającemu (decyduje data listu przewozowego z firmy kurierskiej lub data przekazania towaru osobiście przez Kupującego w magazynie Sprzedającego.).


Możliwość zwrotu nie dotyczy produktów wykonanych na indywidualne zamówienie Kupującego.Zgodnie z art. 10 ust. 3 pkt. 4 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu. Sprzedający informuje, że większość zamówień składanych za pośrednictwem Internetowego Sklepu Sprzedającego nie dotyczy towarów gotowych i właściwości zamawianych towarów są każdorazowo określane przez Klientów, a na ich podstawie są realizowane zindywidualizowane zamówienia.


Zdjęcia i opisy produktów

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Polityka prywatności

Kupujący składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez sklep Sprzedającego e-bato.pl w celu realizacji zamówienia.


Dane osobowe Kupujących gromadzone poprzez formularz danych kontaktowych Klienta są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim.


Kupujący wyraża zgodę na otrzymywanie od sklepu e-bato.pl korespondencji reklamowej pocztą elektroniczną oraz tradycyjną - na adres podany w formularzu zamówienia.


Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) dane gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich osób nieupoważnionych. Każdy Kupujący, którego dane znajdują się w bazie danych e-bato.pl ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawienia i usuwania.

Zaufane Opinie IdoSell
4.34 / 5.00 259 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-01-24
Polecam
2020-02-02
Zakupiony produkt rewelacja w stosunku do ceny. Zachęcam do zakupów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel